Vyhledávání zájezdu
Bungalovy Primus - Slovinsko - Ptuj

Bungalovy Primus

Slovinsko » Ptuj

,



Bungalovy Primus

Počet termínů:

14 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:



Ubytování
renovované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, telefonem, SAT TV, lednicí, terasou, s možností až 2 přistýlek. Dvoulůžkové pokoje bez přistýlky jsou nerenovované.
Poloha
nachází se cca 1 km od centra města, v blízkosti termálních lázní a aquaparku.
Sport
v hotelu - bazény s termální vodou, nazývané ,,Vespasianus' - 1 venkovní a několik vnitřních koupališť, dětský bazén, whirlpool, wellness centrum Valens Augusta se stylovou částí - japonskou, indickou, římskou, egyptskou. Saunový svět Flavia - 9 druhů saun, moderní fi tness, aerobic, golf, minigolf, hřiště na košíkovou, volejbal, fotbal, tenis, animace pro děti, jízda na koni, cyklistika, windsurfing. Aquapark Ptuj - 12 vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou, několik skluzavek, vířivé vany, podvodní masážní proudy a bazén s umělými vlnami. Hosté mají dále k dispozici sauny, masáže, koupele, parafínové obklady a různé druhy terapií.
Vybavení
hotel - restaurace, bar, lobby bar, noční klub Gemina XIII, místnosti pro semináře, prodejna suvenýrů, parkoviště, garáž, sejf na recepci.
Stravování
snídaně a večeře formou bufetu, s možností dokoupení obědů, v centrální restauraci.
Doplňující informace
vstup do Aquapark Ptuj ZDARMA. Pokoj 1/2+2 J.SUITE - prodej na vyžádání. Přihlašovací poplatek 1 EUR/os./pobyt a místní poplatek - cca 1,70 EUR/os./den - dle místní vyhlášky, platí se na místě.
Slevy
1. dítě do 6 let na přistýlce se 2 dosp. - ZDARMA, dítě do 6 let s 1 dospělým - sleva 50 %. Dítě od 6 do 12 let se 2 dospělými - sleva 50 %. Dítě od 6 do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Dítě od 12 do 15 let se 2 dospělými - sleva 30 %. Dítě od 12 do 15 let s 1 dospělým - sleva 20 %. Osoba od 15 let se 2 dospělými - sleva 10 %.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.