Vyhledávání zájezdu
Brazílie - Amazonie - Brazílie

Brazílie - Amazonie

Brazílie

, ProgramBrazílie - Amazonie

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Brazílie – Amazonie
Popis zájezdu

Manaus – Amazonas. Jak již samotný název státu napovídá, čeká nás čiré poznání amazonské džungle v opravdu autentické podobě. Poznáme společně způsob života, který je naprosto v souladu s přírodou a jejími zákony. Budeme pozorovat rozmanitou faunu a flóru největší džungle světa a na moment se staneme její součástí. Odhrňme tedy palmový list, který nám brání ve výhledu, a nechme se obklopit krajinou, kde má příroda stále ještě poslední slovo.


Poznámka:

Tuto to část zájezdu je možné realizovat pouze jako fakultativní prodloužení zájezdu Brazilská mozaika s anglicky, případně německy hovořícím průvodcem.

v klimatizovaných bungalovech v rezervaci amazonského pralesa. Areál má vlastní přírodní jezírka vhodná ke koupání.
Program

1. den:

Letecky Foz do Iguacu – Manaus, lodní přesun do rezortu v amazonské džungli, ubytování a seznámení s rezortem, možnosti koupání a relaxace.2. den:

Návštěva domorodců; pěší výlet džunglí s poznáním ekosystému, lov obávaných piraní, pozorování zvěře (opice, lenochodi, papoušci), relaxace v jezírkách nebo na baru.3. den:

Celodenní výlet na dvoubarevný soutok Rio Negro a Rio Solimoes, jejichž soutokem vzniká hlavní tok Amazonky. Pozorování míchání barev obou řek (hnědočervené a temně modré). Cestou plavba kolem města Manaus s jedinečnou budovou secesní opery.4. den:

Aktivity v ekoparku dle časových možností, následně transfer na letiště a letecky do Rio de Janeira nebo Sao Paula.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.