Vyhledávání zájezdu
Bosna a Hercegovina - průzkumná výprava do údolí Pyramid ve Visoku - Bosna a Hercegovina

Bosna a Hercegovina - průzkumná výprava do údolí Pyramid ve Visoku

Bosna a Hercegovina

, HotelBosna a Hercegovina - průzkumná výprava do údolí Pyramid ve Visoku

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Sarajevo - transparent 25°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: BOSNA A HERCEGOVINA -PRŮZKUMNÁ VÝPRAVA DO ÚDOLÍ PYRAMID VE VISOKU
Stravování
Snídaně, polopenze
Doprava
Autobus
Program
1. den - odjezd z Č. Budějovic, (Praha za příplatek 350,-Kč), ve večerních hodinách, přejezd do Visoka.

2. den – dopoledne prohlídka podzemního labyrintu tunelu Ravne s průvodcem. Dva kilometry od největší pyramidy Slunce byl objeven vstup do podzemních prostor, které jsou stále odhalovány a je zde předpoklad, že vedou pod pyramidy v údolí. V chodbách byly nalezeny keramické bloky (megality) staré více než 30 tis. let, v jejich okolí byla zjištěna harmonizující Schummannova rezonance a veliké množství negativních iontů s revitalizujícími účinky. Lidé popisují zejména ústup dýchacích problémů a chronických bolestí zad. Vnímaví lídé zde popisují přítomnost silných energetických míst. Možnost meditace nebo ozdravného pobytu v podzemí. Odpoledne návštěva mohyly ve Vrátnici (Tumulus) 4 km od Visoku. Jedná se o kopec postavený z pravidelných pískovcových bloků o váze až 20 tun. Geologické vrty potvrdily dutý prostor uvnitř mohyly. Pak návštěva archeologických výkopů na úpatí pyramidy Slunce.

3. den - Pyramida Měsíce - návštěva archeologických výkopů na úpatí této pyramidy a pak možnost výstupu na vrchol. Odpoledne výstup na vrchol pyramidy Slunce (možnost vyvezení taxi), prohlídka zříceniny vrcholového hradu nebo individuální ozdravný či meditační pobyt v podzemních prostorech v Ravne nebo individuální prohlídka a nákupy ve Visoku.

4. den - výlet do Mostaru (UNESCO) - stará část s výrazně orientálním rázem se rozkládá při skalnatých březích Neretvy. Návštěva dervišského kláštera Blagaj a romantických vodopádů na řece Kravice, které při vyšším stavu vody připomínají Plitvice.

5. den - Sarajevo - prohlídka kompletně opraveného města s průvodcem (muslimská, židovská, katolická a pravoslavná část), možnost návštěvy muzeí, individuální program, odjezd v odpoledních hodinách, po cestě zastávka v areálu kamenných koulí.

6. den - návrat do Č. Budějovic v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu se snídaní nebo polopenzí ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vstup do podzemního labyrintu Ravne (cca 6 EUR), opakovaný vstup do podzemního labyrintu cca 3,50 EUR / každá další hodina, archeologické vykopávky na pyramidě Slunce cca 3,5 EUR, pyramidě Měsíce cca 3,5 EUR, případné použití taxi pod vrchol pyramidy Slunce, vstupné do muzeí, doporučujeme vzít s sebou baterku.
Příplatek: 600,-Kč/osoba za pokoj s výhledem na město Sarajevo

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.