Vyhledávání zájezdu
Bellepierre - Réunion

Bellepierre

Réunion

Saint-Denis, HotelBellepierre

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Saint-Denis - transparent 22°CKategorie hotelu: ****
Poloha
​Tento velmi elegantní hotel Bellepierre, který se nachází v rezidenční čtvrti nad hlavním městem Saint Denis, je vzdálený 10 km od mezinárodního letiště, cca 20 minut jízdy autem. Budova hotelu má tvar elipsy, nabízí několik typů pokojů na celkem 6 patrech a skýtá nádherný výhled na město pod ním a Indický oceán.
Sport a zábava
​Venkovní bazén, na recepci možnost zajištění výletů, jízdy na koních, golfu, vyhlídkových letů helikoptérou, potápění, aj.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena za jednu osobu zahrnuje
Leteckou přepravu Praha-Saint Denis-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, transfery z/na letiště, 7/10/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou, asistenční služby v anglickém jazyce.
Cena nezahrnuje
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * pobytovou taxu cca 1,- Eur /dosp.os. /den (platba na místě)
Vybavení hotelu
​V přízemí hotelu Bellepierre je k dispozici recepce s lobby barem, dále bar se salonkem, vyhlášená restaurace Le Bellevue, bussines centrum, konferenční místnost, terasa a bazén, fitness centrum a tenisové kurty. Wifi připojení k internetu zdarma.
Vybavení pokoje
​Velmi elegantně a vkusně zařízené pokoje hotelu Bellepierre jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, SAT-TV, LCD televizemi, telefonem s přímou volbou, wifi připojením k internetu s omezením, elektronickým trezorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, minibarem a k dispozici je 24 hodin pokojový servis.
Stravování
​Snídaně s možností dokoupení polopenze.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...