Vyhledávání zájezdu
Bellambriana Charme Relax - Itálie - Toskánsko

Bellambriana Charme Relax

Itálie » Toskánsko

, Hotel starstarstarstarBellambriana Charme Relax

Počet termínů:

38 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Toskánsko - transparent 20°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Bellambriana Charme Relax - POBYT U MOŘE
Ubytování
TYP A: 2 lůžkový pokoj
Všechny pokoje jsou vybaveny: sprcha/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, SAT TV, minibar za poplatek, trezor, internetové připojení.
Poloha
Hotel Bella'mbriana Charme e Relax **** se nachází v centru města Follonica cca 300 m od moře a od městské nákupní oblasti. Follonica je ideálním výchozím bodem pro poznávání toskánské oblasti Maremma, ale také k dosažení některé z nejkrásnějších pláží v Itálii ( Cala Violino a Punta Ala), Piombino (asi 26 km od hotelu, odkud odjíždějí trajekty na ostrovy Giglio a Elba) a Monte Argentario s Porto Santo Stefano.
"Cala Violina" je krásná písečná pláž obklopena středomořskou vegetací; "Punta Ala" bílé a jemné písečné pláže obklopené bujnou vegetací s borovým lesem. Pozvolný přístup podél tohoto úseku činí Follonica jako ideální destinaci pro rodiny s dětmi.
Zastávka autobusu cca 500 m, vlakové nádraží cca 800m.
Stravování
formou bufetu
Vybavení
Hotel nabízí 24h recepce (a faxové služby), nočního vrátného, parkoviště dle dostupnosti za poplatek, půjčovna kol dle dostupnosti, bezplatné Wi-Fi, snídaněbufet, wellness centrum, výtah, klimatizace, bezbariérový přístup, TV místnost, domácí zvířata nejsou povolena.
Služby zahrnuté v ceně:Kupón pro Wellness: 10% sleva na všechny proceduryVyužívání wellness za poplatekWi-FiNení zahrnuto v ceně: Parkování: v závislosti na obsazenosti hrazeno na místě za poplatekMěstské poplatky: platí se na místěExtra: 1x večeře v restauraci v centru města Follonica, € 20,00 na osobu/hrazeno na místě
Aktivity
Wellness: masáže: hradí se na místě, sauna, solárium za poplatek, turecké lázně.
Minimální počet nocí
1
Pobyt
2, 3 noci dále libovolný počet nocí dle dostupnosti

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...