Vyhledávání zájezdu
Beijing International - Čína

Beijing International

Čína

, Hotel starstarstarstarstarBeijing International

Počet termínů:

92 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Beijing International Hotel 5*
Popis ubytování
Peking: Beijing International Hotel 5*
Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Program

1. den: Odlet do Pekingu.

2. den - Peking: Přílet do Pekingu, kde se na letišti setkáte s řidičem, který vás doprovodí do vašeho hotelu. Zbytek dne volno na odpočinek po cestě a vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den - Peking: Po snídani se během dne vydáte poznávat některé z dominant celého Pekingu. Navštívíte náměstí Nebeského klidu, které je třetím největším náměstím na světě a dokáže pojmout až milion lidí. Prohlédnete si Zakázané město, rozsáhlý palácový komplex obehnaný typickou červenou zdí. Zakázané město je velmi dobře zachovalé a návštěvníci dodnes mohou obdivovat jeho tradiční čínskou architekturu. Čeká na vás také prohlídka Letního paláce nacházejícího se v kouzelné krajině u jezera na předměstí Pekingu. Po programu budete dopraveni zpět do Vašeho hotelu. Nocleh. (Fakultativně je možné večer navštívit tradiční představení Kung Fu včetně večeře, během které se bude podávat vyhlášená pekingská kachna, cenu této fakultativní aktivity naleznete níže v příplatcích)Hotel, snídaně, oběd.

4. den - Peking: Jako návštěvníci Pekingu rozhodně nesmíte vynechat jeho neoddiskutovatelnou dominantu a zároveň dominantu celé Číny – Velkou čínskou zeď. Budete mít příležitost navštívit úsek Badaling a užít si majestátnost této jedinečné stavby. Dále se po cestě zastavíte v dílně, kde se zpracovávají tradiční nefritové kameny. Poslední zastávky budou u „ptačího hnízda“ a „vodní kostky“, tedy ohromných národních stadionů, kde budete mít možnost se vyfotit. Později návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně, oběd.

5. den - Peking: Dnes budete mít příležitost seznámit se s Chrámem Nebes, komplexem chrámů zasvěcených taoistickému náboženství. Návštěvníci zde mohou obdivovat Síň modliteb za dobrou úrodu nebo známý Oltář nebes, budete moci pozorovat, jak zde místní lidé praktikují nejrůznější cvičení, včetně tradičního čínského Tai Chi. Později vyrazíte na návštěvu do Perlové továrny a jako třešnička na dortu bude projížďka rikšou tradičním pekingským hutongem s návštěvou u místních obyvatel. Každý z Hutongů nese své vlastní jméno a váže se k němu určitá historická událost. Počet tradičních Hutongů bohužel od poloviny 20. staletí stále klesá z důvodu uvolňování míst pro výstavbu moderních pekingských budov, vy však budete mít ještě příležitost tato místa navštívit, než upadnou v zapomnění. Později návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně, oběd.

6. den - Peking: Po snídani volno na vlastní aktivity, prohlídku dalších míst Pekingu dle vašich preferencí či odpočinek a užívání si místní atmosféry.Hotel, snídaně.

7. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.