Vyhledávání zájezdu
Bahrajn - Emiráty - Bahrajn

Bahrajn - Emiráty

Bahrajn

, ProgramBahrajn - Emiráty

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Dle programu

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Bahrajn - transparent 35°C


Popis zájezdu

Poznámka: Pas nesmí obsahovat izraelské razítko

Program zájezdu:

1. den PRAHA – DUBAJ
Odlet z Prahy, přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.

2. den DUBAJ
Snídaně. Prohlídka města včetně zlatého bazaru, trhu s kořením a muzea. Navštívíte také Burj Khalifu, nejvyšší budovu světa měřící 828 metrů s nádherným výhledem na Dubaj včetně jejího symbolu, sedmihvězdičkového hotelu Burj Al Arab. Po chutném obědě bude následovat krátký odpočinek na hotelu a odpoledne výlet jeepem do pouště. Nocleh v Dubaji.

3. den ABÚ DHÁBÍ
Po snídani následuje transfer do Abú Dhábí, prohlídka města (mešita Sheikh Zayed, palác Al Hosn). Návrat do hotelu, volný večer. Nocleh v Dubaji.

4. den DUBAJ – BAHRAJN
Snídaně. Dopoledne individuální volno, odpoledne odjezd na letiště, přelet do Bahrajnu. Transfer do hotelu, nocleh v hlavním městě Manama.

5. den BAHRAJN
Celodenní prohlídka města. Návštěva Shaikh Isa House, bahrajnské pevnosti Qal'at al–Bahrain, která je od roku 2005 na seznamu UNESCO, tržistě Souk of Muharraq, kde kromě jiného můžete vidět starou lékárnu, obchody se sladkostmi a ochutnat šálek kávy s kardamomem, Arad Fort a největší bahrajnské mešity Al Fateh. Nocleh v Manama.

6. den BAHRAJN
Pokračování prohlídky. Capital Mall (rukodělné výrobky), mohylové pohřebiště, národní park Al Areen, pevnost Riffa, bahrajnský okruh formule 1 a „strom života“, který již 400 let roste v poušti bez zdroje vody. Nocleh v Manama.

7. den BAHRAJN
Závěr prohlídky Bahrajnu. Cesta krále Fahda, která spojuje Bahrajn s pevninou (Saúdskou Arábií), zastávka na focení, velbloudí farma, centrum rukodělných výrobků Al Jasra, Bahrain World Trade Centre, bahrajnská pevnost a Manama Souk. Nocleh v Manama.

8. den MANAMA - PRAHA
V časných ranních hodinách transfer na letiště v Manama, odlet do Prahy s přestupem v Dubaji. Přílet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu a letištní poplatky 3x nocleh ve 3* hotelu se snídaní (Emiráty) 4x nocleh ve 4* hotelu se snídaní (Bahrajn) veškeré transfery během okruhu všechny prohlídky a vstupy dle programu služby česky hovořícího průvodce (min. 14 osob)

V CENĚ NAVÍC

vstup na Burj Khalífa v Dubaji 124. patro oběd v Dubaji výlet jeepem do pouště včetně večeře

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

vízum do Bahrajnu (vyřízení po příletu za 70,– USD) místní turistické taxy fakultativní výlety a vstupy spropitné a bakšišné cestovní pojištění

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.