Vyhledávání zájezdu
Armacao - Brazílie

Armacao

Brazílie

, Hotel starstarstarArmacao

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Armaçao
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a minibar. Na pokoji je telefon, televize a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů.
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu. Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.
Popis hotelu
Hotel má 134 pokojů. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, kavárna a bar. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Dále je možné využít službu hlídání dětí a pokojovou službu.
Sport/aktivity
Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. Kdo má rád aktivní dovolenou, může se věnovat mnoha volnočasovým aktivitám, například plážovému volejbalu, cvičení ve fitness studiu, kulečníku a spa. Za poplatek tenis, potápění a masáže. Hotel také zprostředkovává potápění. Objekt nabízí svým hostům také živou hudbu a miniklub.
Stravování
V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a plná penze.
Platba kartou
Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.
Zdroj popisu hotelu
Copyright GIATA GmbH.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...