Vyhledávání zájezdu
Arion Resort & Spa, Astir Palace Beach Athens - Řecko - Řecko pevnina - Atény

Arion Resort & Spa, Astir Palace Beach Athens

Řecko » Řecko pevnina » Atény

, Hotel starstarstarstarstarArion Resort & Spa, Astir Palace Beach Athens

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Athens - transparent 28°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ARION A LUXURY COLLECTION RESORT & SPA
Poloha
Luxusní hotel Arion Resort & Spa, Astir Palace Beach Athens se nachází na pláži na předměstí Atén, 20 minut jízdy od centra. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava do centra Atén a u hotelu lze využít bezplatné parkování.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * privátní transfer letiště - hotel - letiště * 2,3,4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard se snídaní
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
Tento luxusní hotel má 7 restaurací, lázně a bazén s vyhlídkovou terasou. Arion Spa má krytý vyhřívaný bazén, saunu a parní lázeň. Ve fitness centru můžete využít služby osobního trenéra. K dispozici jsou také kosmetické služby.
Vybavení pokoje
Arion Resort & Spa orientovaný směrem k Saronickému zálivu nabízí elegantní pokoje a bungalovy s jedinečným výhledem na moře, do zahrady nebo na přístav. Ke standardnímu vybavení patří satelitní a placená TV, trezor na notebook a minibar.
Stravování
V restauraci Alia Brasserie se každé ráno podává americká snídaně formou bufetu. Gurmánské hotelové restaurace a bary s podmanivou atmosférou a výhledem na moře nabízejí to nejlepší ze středomořské kuchyně. Hotel poskytuje nepřetržitou pokojovou službu.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.