Vyhledávání zájezdu
Apartmány Opilé sklepy - Česká republika - Pálava

Apartmány Opilé sklepy

Česká republika » Pálava

, Apartmány starstarstarApartmány Opilé sklepy

Počet termínů:

37 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Opilé sklepy - apartmány
Ubytování
Apartmán maximálně pro 6 osob – dva dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, každý pokoj má vlastní sprchu, WC a balkon s výhledem na okolní vinařské obce. K dispozici 1 dětská postýlka.
Poloha
Na úpatí Staré Hory, přímo pod nejstaršími vinohrady ve Velkých Pavlovicích. Jedná se o vinařskou uličku, kterou tvoří 15 barevných domků (apartmánů – vinných sklípků) v jedné řadě.
Středisko
Velké Pavlovice
Vybavení
V přízemí moderně vybavená kuchyňka s jídelním koutem a samostatným WC. Z kuchyňky je přístup do vlastního archivního sklepa – nabídka vín od místních vinařů za standardní nákupní ceny (úhrada na místě). V 1.patře dvě ložnice. V celém apartmánu Wi-Fi zdarma. Každý apartmán má vlastní garáž, kterou je možno případně využít jako úschovnu kol. Možnost posezení na malé terase za každým apartmánem s výhledem na vinohrad a ovocný sad. V místě a okolí – bowlingové centrum ve Velkých Pavlovicích, bobová dráha v Němčičkách, možnost návštěvy vinařského sklepa s řízenou degustací místních vín, v letní sezóně účast na bohatém kulturním programu města, akcích zaměřených na víno, meruňky a folklór.
Stravování
Bez stravování – kompletně vybavená vlastní kuchyňka (lednička, myčka, el. sporák, varná konvice, sklo, nádobí. Stravování je také možné v místních restauracích.
Koupání
Městské koupaliště Němčičky (cca 5,5 km), letní koupaliště v Hustopečích (cca 10 km), krytý bazén a letní koupaliště v Břeclavi (cca 24 km), městské koupaliště v Mikulově (cca 22 km), Novomlýnské nádrže a nový Aquapark Moravia v Pasohlávkách (cca 35 km).
Informace
Parkování v garáži apartmánu (1 auto) nebo na vyhrazeném parkovišti u apartmánů (obojí zdarma).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...