Vyhledávání zájezdu
Apartmány Kajo - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Omiš

Apartmány Kajo

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Omiš

, starstarstarApartmány Kajo

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Split - transparent 26°C


Ubytování
apartmánovů dům Kajo poskytuje ubytování bez stravy ve dvou studiích a jednom apartmánu pro 2-5 osob. Jednopokojové studio ST2+1 pro 2-3 osoby tvoří manželská postel, 1 přistýlka, kuchyňský kout, koupelna, malá terasa. Jednopokojové studio ST2+2 pro 2-4 osoby tvoří manželská postel, rozkládací gauč pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna s pračkou, malá terasa. Apartmán BILO2+3 pro max. 5 osob tvoří jedna třílůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, koupelna, terasa. Apartmány jsou klimatizované.
Poloha
Chorvatsko, střední Dalmácie, Omiš; apartmánový dům Kajo se nachází přibližně 300 m od pláže a 500 m od centra letoviska. Obchod i restauraci nejdete do 50 m od ubytování.
Sport a zábava
vodní sporty - hlavně potápění a windsrfing, fotbal, plážový volejbal, tenis, kuželky, turistické a cyklistické stezky, adrenalinová stezka kolem kaňonu řeky Cetiny (cca 2 km), sportovní lezení, létání na rogalech, paragliding, rafting a canoing na Cetině.
Název
Apartmány Kajo
Vybavení
parkování, klimatizace
Stravování
vlastní
Pláž
300 m, pláže tvořené hrubým pískem a částečně také drobnými oblázky, s pozvolným vstupem do moře vhodným pro malé děti. Přímo v Omiši se nachází rozlehlá pláž z jemného písku, kteou tvoří nánosy z řeky Cetiny, která se zde vlévá do moře. Pláž byla oceněna Modrou vlajkou.
Doprava
vlastní doprava
Cena zahrnuje
ubytování na 7 nocí; klimatizaci; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.
Příplatky
na vyžádání: domácí zvíře, pobyt na méně než 3 noci +30% (pouze v termínech do 1.7.2017 a od 1.9.2017)
Výlety
potápěčům doporučujeme prozkoumat vrak lodi potopené během 2. světové války nebo zátoku Vruja s mnoha barevnými rybkami, pro milovníky adrenalinu doporučujeme řeku Cetinu, kterou můžete sjet na kanoi či kajaku, užít si veslování s dětmi, adrenalinovou stezku podél jejího kaňonu, skalní lezení či paragliding. Za zhlédnutí stojí pirátská pevnost Mirabela ze 13. století a pevnost Fortica, kterou vybudovali Benátčané. Ve měste můžete navštívit také kostel sv. Michala nebo kostel sv. Petra, dům šťastného člověka či podvodní zeď. Děti Vás určitě přemluví k návštěvě Dinoparku nebo pirátské bitvy, která se koná v polovině srpna.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...