Vyhledávání zájezdu
Apartmány Holiday Village Senec - Slovensko - Západní Slovensko

Apartmány Holiday Village Senec

Slovensko » Západní Slovensko

Senec, Apartmány

LM


Apartmány Holiday Village Senec

Počet termínů:

35 termínů / 17 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
apartmány 1/2+2 AP - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem o rozměrech 190 x 120 cm (vhodný pro 2 děti do 15 let nebo 1 dospělou osobu), vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, terasa.
Poloha
prázdninové domky jsou umístěny na severní straně vyhlášeného rekreačního areálu Slnečných jazier nedaleko města Senec.
Sport
dětská hřiště, dětské animace, disco klub, tenisový kurt, hřiště pro plážový volejbal, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (na severní straně jezera), fotbalové hřiště s umělým povrchem na jižní straně jezera, vodní fotbal na severní straně jezera, v blízkosti - tenis, squash, bowling, billiard, minigolf, šipky, stolní tenis, vyhlídkové lety, cykloturistika, pěší turistika, rybolov, dráha pro kolečkové brusle.
Vybavení
recepce s internetovým koutkem, v celém areálu WI-FI ZDARMA, restaurace, letní restaurace, dětské hřiště. V areálu - mnoho hospůdek, diskotéka. Spojení s centrem města Senec zabezpečuje turistický vláček, který v letní sezóně jezdí pravidelně každou hodinu cca od 9 do 22 hod. a projíždí okolo celého areálu „Slnečných jazier”.
Stravování
vlastní.
Pláž
travnatá, cca 150 m od okraje areálu, nově vybudovaný Aquapark v těsné blízkosti areálu: vnitřní i venkovní bazény s vyhřívanou vodou, tobogán a další vodní atrakce, sauna.
Doplňující informace
místní poplatek - cca 0,70 EUR/os. nad 6 let/den, platí se místě. Poplatek za parkování - cca 3 EUR/den, 10 EUR/týden. Domácí zvíře za poplatek 10 EUR/noc. Povinná kauce 50 EUR/apartmán. V termínu 1.7.-1.9.2017 je minimální obsazenost apartmánu 3 osoby.
Zvláštní slevy
ceny pobytů na 7 nocí v termínech do 1.7. a od 1.9. již zahrnují slevu 7=6.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.