Apartmány Ferdinand, Rakousko, Tyrolsko, Zillertalarena, Zell am Ziller, 19.3.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 121869474

Apartmány Ferdinand

Rakousko » Tyrolsko » Zillertalarena » Zell am Ziller

, Apartmány starstarstarApartmány Ferdinand

Termín:

19.3.2018 - 22.3.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 130 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zillertal - apartmány Ferdinand zima 2017/18 zkrácené pobyty
Popis
Útulný apartmánový dům v tyrolském stylu se nachází ve středisku Zell am Ziller, 5min. pěší chůze od centra městečka Zell am Ziller, kde se nachází množství obchůdků a restarací. Dům je po celkové rekonstrukci v roce 2009. V domě jsou 3 apartmány pro 4 osoby, 1 apartmán pro 4-6 osob, 1 apartmán pro 2 osoby a 1 apartmán pro 7–9 osob. K nejbližší stanici lanovky (největší středisko v Zillertalu , Zillertal arena), je vzdálen 500m. 150 m od penzionu se nachází zastávka skibusu. V domě je klientům bezplatně k dispozici sauna, WIFI připojení k internetu, dětská postýlka, a televize s českými programy ve všech apartmánech. V blízkosti domu je restaurace, kde je možnost stravování. 300m od domu je středisko volného času s tenisovou halou, kluzištem na bruslení a v letním období venkovní tenisové kurty, minigolf, hřište pro děti, kuželna, kouplište. Jedná se o volně stojící dům s krásným výhledem na okolní hory. Parkování je zajišteno u domu.

Nástup na ubytování i kterýkoliv jiný den .
Ubytování
APT č.1 Spieljoch – mezonetový apartmán pro 2 osoby, přízemí: obývací část s kuchyňským koutem (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, LCD televize) schody do patra. Patro: ložnice s dvoulůžkem, koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 2 Arena – apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 3 Hochzillertal - apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 4 Ramsberg - apartmán pro 4-6 osob, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice se dvěmi oddělenými lůžky, obývací část s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 5 Penken - apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 6 Hintertux – apartmán pro 7 osob, 2 x ložnice s dvoulůžkem, 1 x ložnice s dvoulůžkem a jedním lůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna, balkon , 2 x oddělené WC, LCD televize s českými programy.
Doprava
Brno - Znojmo - hraniční přechod Hatě, dále směr Hollabrun silnice č. 303 - před Hollabrunem směr Tulln silnice č. 303 - projedete Tulln a budou směrovky na Linz a dálnici A1 - u ST. Pöltenu najedete na dálnici A1 a pojedete po dálnici A1 směr Linz - Salzburg - u Salzburgu směr Innsbruck - asi 40 km před Innsbruckem bude sjezd z dálnice na Wiesing a Zillertal zde sjedete z dálnice na malý kruhový objezd, kde se dáte už jen na Zillertal, projedete tunelem do Zillertalu a pojedete dál po silnici B 169 směr Zell am Ziller. Parkování je zajištěno přímo u domu Ferdinand.
Strava
Apartmány disponují vybavenou kuchyňkou. V blízkosti domu je restaurace, kde je možnost stravování.
Zájezd zahrnuje
ubytování, spotřeby energií, povlečení a 1 velký ručník na osobu ubytovanou v apartmánu, využívání sauny, WIFI připojení na internet, zapůjčení dětskej postýlky, kočárku a sáněk
Zájezd nezahrnuje
pojištění UNIQA včetně zimních sportů a storna zájezdu, povinný závěrečný úklid:, APT pro 2 osoby – 35 EUR, APT pro 4 osoby – 45 EUR, APT pro 4-6 osob – 50 EUR, APT pro 7-9 osob – 60 EUR, pobytová taxa se hradí na místě ve výši 1,80 €/ os. nad 15 let a noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je Zlíntour trips s.r.o., IČ 26949725.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK