Apartmány Ferdinand, Rakousko, Tyrolsko, Zillertalarena, Zell am Ziller, 19.3.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 121869474

Apartmány Ferdinand

Rakousko » Tyrolsko » Zillertalarena » Zell am Ziller

, Apartmány starstarstarApartmány Ferdinand

Termín:

19.3.2018 - 22.3.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 130 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zillertal - apartmány Ferdinand zima 2017/18 zkrácené pobyty
Popis
Útulný apartmánový dům v tyrolském stylu se nachází ve středisku Zell am Ziller, 5min. pěší chůze od centra městečka Zell am Ziller, kde se nachází množství obchůdků a restarací. Dům je po celkové rekonstrukci v roce 2009. V domě jsou 3 apartmány pro 4 osoby, 1 apartmán pro 4-6 osob, 1 apartmán pro 2 osoby a 1 apartmán pro 7–9 osob. K nejbližší stanici lanovky (největší středisko v Zillertalu , Zillertal arena), je vzdálen 500m. 150 m od penzionu se nachází zastávka skibusu. V domě je klientům bezplatně k dispozici sauna, WIFI připojení k internetu, dětská postýlka, a televize s českými programy ve všech apartmánech. V blízkosti domu je restaurace, kde je možnost stravování. 300m od domu je středisko volného času s tenisovou halou, kluzištem na bruslení a v letním období venkovní tenisové kurty, minigolf, hřište pro děti, kuželna, kouplište. Jedná se o volně stojící dům s krásným výhledem na okolní hory. Parkování je zajišteno u domu.

Nástup na ubytování i kterýkoliv jiný den .
Ubytování
APT č.1 Spieljoch – mezonetový apartmán pro 2 osoby, přízemí: obývací část s kuchyňským koutem (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, LCD televize) schody do patra. Patro: ložnice s dvoulůžkem, koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 2 Arena – apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 3 Hochzillertal - apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 4 Ramsberg - apartmán pro 4-6 osob, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice se dvěmi oddělenými lůžky, obývací část s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 5 Penken - apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.
APT č. 6 Hintertux – apartmán pro 7 osob, 2 x ložnice s dvoulůžkem, 1 x ložnice s dvoulůžkem a jedním lůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna, balkon , 2 x oddělené WC, LCD televize s českými programy.
Doprava
Brno - Znojmo - hraniční přechod Hatě, dále směr Hollabrun silnice č. 303 - před Hollabrunem směr Tulln silnice č. 303 - projedete Tulln a budou směrovky na Linz a dálnici A1 - u ST. Pöltenu najedete na dálnici A1 a pojedete po dálnici A1 směr Linz - Salzburg - u Salzburgu směr Innsbruck - asi 40 km před Innsbruckem bude sjezd z dálnice na Wiesing a Zillertal zde sjedete z dálnice na malý kruhový objezd, kde se dáte už jen na Zillertal, projedete tunelem do Zillertalu a pojedete dál po silnici B 169 směr Zell am Ziller. Parkování je zajištěno přímo u domu Ferdinand.
Strava
Apartmány disponují vybavenou kuchyňkou. V blízkosti domu je restaurace, kde je možnost stravování.
Zájezd zahrnuje
ubytování, spotřeby energií, povlečení a 1 velký ručník na osobu ubytovanou v apartmánu, využívání sauny, WIFI připojení na internet, zapůjčení dětskej postýlky, kočárku a sáněk
Zájezd nezahrnuje
pojištění UNIQA včetně zimních sportů a storna zájezdu, povinný závěrečný úklid:, APT pro 2 osoby – 35 EUR, APT pro 4 osoby – 45 EUR, APT pro 4-6 osob – 50 EUR, APT pro 7-9 osob – 60 EUR, pobytová taxa se hradí na místě ve výši 1,80 €/ os. nad 15 let a noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je Zlíntour trips s.r.o., IČ 26949725.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK