Vyhledávání zájezdu
Apartmány Borgo Spiaggia - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione - Spiaggia

Apartmány Borgo Spiaggia

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione » Spiaggia

Isola Rossa, ApartmányApartmány Borgo Spiaggia

Počet termínů:

7 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: APARTMÁ BORGO SPIAGGIA PLUS
Popis
ISOLA ROSSA Přímořské turisticko lázeňské letovisko leží na severozápadě Sardinie v zálivu Golfo dell Asinara. Původně rybářská osada se přeměnila v malebné turistické městečko, které je, díky své poloze, skvělým výchozím bodem pro výlety k historickým a archeologickým památkám (např. Smaragdové pobřeží, Alghero, Stintino). V překladu znamená Červený ostrov podle barvy útesů, jejichž odstíny se během dne mění v závislosti na intenzitě světla. Útesy z rudé žuly, stínící zátoky, působí v kontrastu se smaragdovým mořem nezapomenutelným dojmem. Díky plážím s průzračnou, křišťálově čistou vodou a jemným bílým pískem patří tato lokalita k nejvyhledávanějším místům na ostrově. Moře je skutečným rájem pro podmořské pozorování. Při potápění podél útesů lze spatřit červené korály, mořské kopretiny, kaňony plné ryb a nádherné jeskyně různých velikostí a hloubek. V městečku jsou bary, restaurace, pizzerie, menší obchůdky a také aquapark (cca 1.700 m od centra). APARTMÁ BORGO SPIAGGIA PLUS Částečně zrenovované byty ve dvoupatrových domech v klidné obydlené oblasti, 50 - 250 m od moře/pláže. Průměrná vzdálenost od centra je 200 m. Apartmány jsou zařízeny podle individuálního vkusu majitelů.
Ubytování
Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, dvorkem, balkónem nebo verandou. APT 2: obývací pokoj, ložnice se dvěma lůžky. APT 2/4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky. APT 4: obývací pokoj, dvě ložnice se dvěma lůžky (v jedné ložnici může být palanda). APT 4/6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), dvě ložnice se dvěma lůžky (v jedné ložnici může být palanda). APT 6/8: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), tři ložnice se dvěma lůžky (v některé z ložnic může být palanda).
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní. Možnost zajištění lodních lístků na trajekt.
V ceně
Pronájem bytu na příslušný počet nocí, spotřeba energie, plynu a vody, telefonická asistence. Pobyt: sobota - sobota (na vyžádání možnost nástupu jakýkoliv den, pouze v termínech do 27.05. a od 09.09.).
Slevy
SLEVA 5% při objednávce min. 30 dní před nástupem. SLEVA 5% při vícetýdenním pobytu.
Příplatky
POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Závěrečný úklid: APT 2 a APT 2/4: cca 43 EUR/byt, APT 4 a APT 4/6: cca 55 EUR/byt, APT 6/8: cca 60 EUR/byt. Pobytová taxa: pokud bude zavedena. Ložní prádlo a ručníky: vlastní nebo za poplatek 10 EUR/os./výměna (nutno rezervovat předem). Dětská postýlka: 20 EUR/týden (na vyžádání). Pračka: 35 EUR/týden, 60 EUR/dva týdny (na vyžádání). Malá zvířata: APT 2 a APT 2/4: 35 EUR, APT 4 a APT 4/6: 45 EUR, APT 6/8: 50 EUR. Cestovní pojištění: viz

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...