Vyhledávání zájezdu
Antares - Slovensko - Západní Tatry

Antares

Slovensko » Západní Tatry

Zuberec, Hotel starstarstarAntares

Počet termínů:

46 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ANTARES - Zuberec
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
2 a 4 - lůžkové prostorné apartmány s možností přistýlky (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV, plněvybavenáý kuchyňský kout (chladnička, rychlovarná konvice), Wi-Fi internet, balkon
Poloha
penzion ANTARES*** se nachází na okraji obce Zuberec 35 km severovýchodně od Dolného Kubína. Zuberec je ideálním východiskem pro turistiku v oblasti Západních Tater - Roháčů a Oravy nebo pro cykloturistiku. Nenechte si ujít ani Skanzen oravské dědiny v Zuberci (3 km od penzionu) nebo majestátní Oravský hrad, který se tyčí 112 m nad řekou Oravou.
STRAVA
snídaně - bufetové stoly.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
muzeum - skanzen Oravské dediny v Zuberci (3 km)
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko nebo na přistýlce se snídaní ZDARMA. Povoleno pouze jedno dítě zdarma za doprovodu dvou plně platících osob.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
celoroční termální koupaliště v ORAVICÍCH a termální aquapark MEANDER PARK v Oravicích (12 km) - vnitřní a venkovní aquapark - termální bazén s teplotou vody 38 - 28 °C o rozloze 640 m2: velký a malý relaxační bazén, ochlazovací bazén, tobogán a whirpool bazény. Bazény jsou vybavené vodními atrakcemi (perličkové sedadla a lavice, gejzír, vodní hřib, chrliče, masážní trysky aj.). V blízkosti jsou celoroční termální aquaparky TATRALANDIA (30 km) a GINO PARADISE Bešeňová (35 km). Oravská přehrada nebo Liptovská Mara (28 km).
Parkování
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
2,- €/den (pes do 50 cm) 5,- €/den (pes nad 50 cm) Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem, (pes nesmí do stravovacích středisek).
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
CELKOVÁ KAPACITA
15 apartmánů, 48 lůžek + 25 přistýlek Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: stolní fotbal, elektronické šipky, Wi-Fi internet, úschova vlastních lyží a kol, parkování. BONUS: SLEVA 10% na lyžařského instruktora SLEVA 15% na vstup do Meander Park Oravice
REKREAČNÍ POPLATEK
0,50 €/osoba/den
AKČNÍ NABÍDKA
TURISTIKA V ZÁPADNÍCH TATRÁCH A ORAVĚ na dosah
PROČ K NÁM ?
Proč penzion Antares Zuberec: - klidné přírodní prostředí - nadstandardně prostorné apartmány - 3 km od skanzenu - Muzea oravské dědiny
Vybavení
jídelna s denním barem, knihovna, stolní fotbal, elektronické šipky, minifitness, infrasauna s ochlazovacími sprchami, úschovna vlastních lyží a kol, výtah. Recepce zajišťuje vstup do wellness v blízkém rekreačním objektu.
PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny přes Dolný Kubín do Podbielu, zde odbočit vpravo směr Habovka - Zuberec. Penzion na konci obce směr Zverovka odbočit vpravo směr penzion Pribiskó (značeno). GPS: 49° 15' 26.08623" N 19° 38' 15.3220367" E
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Dolného Kubína, nebo Tvrdošína do Podbielu (13 km) dále místní autobusovou linkou do Zuberce (1 km).
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem z Dolného Kubína do Podbielu (13 km) odsud autobusem do Zuberce (1 km).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...