Vyhledávání zájezdu
Angkor, velkoměsto Phnom Penh a pláž Sihanoukville - Kambodža

Angkor, velkoměsto Phnom Penh a pláž Sihanoukville

Kambodža

, HotelAngkor, velkoměsto Phnom Penh a pláž Sihanoukville

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Výlety
V ceně programu: 10x ubytování se snídaní v 3* hotelech, celodenní výlet do chrámů Angkor (jednodenní vstupné do chrámů, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), polodenní výlet na “Plovoucí vesnice” (oběd, lodní lístek, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), večeře v restauraci Viroth´s, letenka Sihanoukville – Siem Reap, veškeré uvedené transfery, veškeré transfery

Cena nezahrnuje: vízum do Kambodži cca 35USD/os., cestovní pojištění

1. den
Odlet z Prahy do Siem Reapu s přestupy.

2. den
Přílet do Siem Reapu a transfer do hotelu Boutique Cambo Hotel *** (http://www.boutiquecambo.com/ ).

3. den – chrámy Angkoru
Návštěva chrámu Angor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n.l. králem Jayavarmanem VII. a zasvěceného buddhismu. Během výletu si prohlídnete i jižní bránu Angkor Tom, kamenný chrám Bayon, chrám Baphoun, chrám Phimeanakas, chrám Preah Palilay, Elephant Terrace nebo Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrám s gigantickými kořeny stromů, kde se natáčel film Tomb Raider). Večer následuje večeře v restauraci Viroth´s. Přenocování v hotelu Boutique Cambo Hotel.

4. den – plovoucí vesnice
Privatni autem pojedete do pristaviste na břehu jezera Tonle Sap. Z lodě si lze dobře prohlédnout “plovoucí vesnice.” Tradiční khmerský oběd v místní restauraci. Odpoledne možnost individuálního volna nebo odpočinku při tradičních olejových nebo aromatických masáží. Večer opět možnost volna nebo za příplatek kurz vaření podle khmerských receptů ve francouzské restauraci Le Tigre de Papier od 17:00h. Součástí kurzu je i nákup surovin na místním trhu. Kurz trvá celkem 3 hodiny (1 hodina nákup, 2 hodiny vaření). Přenocování v hotelu Boutique Cambo Hotel.

5. den – Phnom Penh
Po snídani privatni transfer osobním autem do Phnom Penhu (cca 5,5 hodiny dle provozu), ubytování v hotelu Frangipani Villa Hotel *** (http://www.frangipanihotel.com/ ) , ktery se nachází v centru mesta nedaleko od Central Market a v blízkosti mnoha pagod, restaurací a barů. Za příplatek se lze ubytovat i v hotelu Cambodiana*** (http://www.hotelcambodiana.com.kh/), který se nachází v srdci obchodní a turistické třídy Phnom Penhu.


6. – 10. den Sihanoukville
Po snídani privatni transfer osobnim autem do Sihanoukville (cca 3,5 hodiny dle provozu), ubytování v hotelu Golden Sand *** (http://www.goldensandhotel.com.kh/ ) na pláži Ochheuteal.

11. den – Siem Reap
Po snídani privatni transfer osonim autem na letiště v Sihanoukville a odlet do Siem Reap. Po příletu privatni transfer do hotelu Boutique Cambo Hotel. Po zbytek dne volno na odpočinek a nákupy.

12. den
Odjezd na letiště Siem Reap a odlet do Prahy.

13. den
Přílet do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.