Vyhledávání zájezdu
Ancient House River Resort - Vietnam - Hoian

Ancient House River Resort

Vietnam » Hoian

, Hotel starstarstarstarAncient House River Resort

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Ubytování
Tento hotel s příjemnou atmosférou umístěný u řeky Thu Bon River je skvělým místem pro strávení klidné dovolené. Nadchne Vás svou přátelskostí a umístěním v blízkosti města Hoi An, od kterého ho dělí vesničky, rýžová pole a známý Cam Thanh Water Palm Forest. Pokud si vyberete ubytování v této lokalitě, skýtá se Vám jedinečná možnost poznat blíže krajinu obklopující město Hoi An a její obyvatele.
Poloha
Hotel je umístěn 15 minut jízdy od centrální části města Hoi An, hosté mohou využít hotelový shuttle bus. Zajímavou variantou cesty do Hoi Anu je cesta lodí, která trvá 30 minut. Mezinárodní letiště v Da Nangu je vzdáleno 35 km od hotelu.
Zábava
Ideální podmínky zde naleznou i milovníci zážitků. Hotel nabízí svým hostům nejrůznější balíčky, které nadchnou příznivce dobrodružství i relaxace. Pokud budete mít zájem poznávat i další zajímavá místa v okolí, využijte nabídky výletů, které pro Vás hotel zajistí. V nabídce najdete návštěvu výjimečného muzea Cham Museum, doporučujeme navštívit také Marble Mountains.
Stravování
Snídaně.
Pláž
Jedná se o příjemnou lokalitu nedaleko pobřeží. V dosahu se nachází pláž Cua Dai Beach.
Vybavení
K hotelu náleží restaurace Ancient House Restaurant servírující vietnamské speciality a plody moře a Floating Restaurant, tedy restaurace na vodě, ve které se můžete občerstvit kdykoli během dne. V areálu hotelu se dále nachází venkovní bazén, bar a fitness centrum. Pokud si přejete nerušeně relaxovat a vychutnávat klid plnými doušky, vyzkoušejte lázeňské centrum Senses Spa. V nabídce centra je zahrnuta parní lázeň, sauna a jacuzzi, vybírat můžete také z nabídky masáží. Kromě vybavení pro trávení dovolené nabízí hotel i zázemí pro obchodní cestující – ti mohou využít možnosti pronájmu hotelových salonků a business centra.Hosté mohou v hotelu využít bezplatného wi-fi připojení k internetu.
Ubytování
Pro hosty je k dispozici celkem 36 pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, televizí, telefonem, trezorem, minibarem, zařízením na přípravu kávy a čaje a fénem, ke každému pokoji náleží koupelna.Pokoje jsou laděny do přírodních tónů, vybírat můžete z ubytování v pokojích typu superior room, deluxe river room nebo suite room.
Pro děti
Rodiny s dětmi se mohou těšit na venkovní bazén, výhodou hotelu je možnost hlídání dětí.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...