Vyhledávání zájezdu
Ambra Wellness Hotel - Česká republika - Zlínský kraj - Lázně Luhačovice

Ambra Wellness Hotel

Česká republika » Zlínský kraj » Lázně Luhačovice

, Hotel starstarstarstarAmbra Wellness Hotel

Počet termínů:

1116 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: WELLNESS HOTEL REZIDENCE AMBRA
Poloha
hotel se nachází v klidném prostředí u lesa, asi 450 m od centra lázeňského města Luhačovice. Hotel splňuje předpoklady pro klidnou relaxační dovolenou. Pod jednou střechou čeká pohodlí i odpočinek.
Koupání
krytý hotelový bazén (12,7 x 5,9 m) s protiproudy a whirlpoolem.
Vybavení
restaurace, letní terasa, lobby bar, salonek, balneoprovoz "Centrum vitality" (bazén s protiproudy, whirlpool, infrasauna, koupele, masáže, zábaly, oxygenoterapie, aromaterapie, vana s magnetickým polem, světelnou terapií a muzikoterapií, lávové kameny, pivní koupel, masáže), dětská herna, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, půjčovna jízdních kol a nordic walking holí, půjčovna společenských her. Sportovně relaxační areál: bowling, kavárna, bar, terasa, vinný sklípek, dětské hřiště (houpačky, skluzavky, prolézačky, lanová dráha, lezecká stěna, venkovní fitness). Parkování u hotelu zdarma nebo v podzemních garážích za poplatek.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x/3x/4x nebo 7x ubytování se snídaní. Den nástupu: denně.
Valašský víkend: 2x ubytování s polopenzí, wellness program: Valašská kúra - částečný švestkový parafínový zábal, částečná masáž švestkový olejem, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpool 7:00-22:00 hod. Bonus: uvítací přípitek a pozornost na rozloučenou. Den nástupu: denně.
Prodloužený slovácký víkend: 3x ubytování s polopenzí, wellness program: vinná koupel, částečná masáž, částečný parafínový zábal s vůní vína, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpool 7:00-22:00 hod. Bonus: 1x poukázka na sklenku vína, uvítací přípitek a pozornost na rozloučenou. Den nástupu: denně. 3x ubytování s polopenzí, wellness program: vinná koupel, částečná masáž, částečný parafínový zábal s vůní vína, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpool 7:00-22:00 hod. Bonus: 1x poukázka na sklenku vína, uvítací přípitek a pozornost na rozloučenou. Den nástupu: denně.
Odpočinek ve všedních dnech: 3x/4x ubytování s polopenzí, wellness program: celotělová vodní intenzivní masáž, masáž chodidel, zábl nohou, kyslíková kúra, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpool 7:00-22:00 hod. Bonus: 1x malé pivo, uvítací přípitek a pozornost na rozloučenou. Den nástupu: neděle a pondělí.
Po svém...: 7x ubytování s polopenzí, wellness program: konzultace s vedoucí wellness při výběru procedur dle přání a potřeb klienta, procedury v hodnotě 2.300 Kč, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpool 7:00-22:00 hod. Bonus: 1x káva nebo čaj, 1 hodina bowlingu - sleva 50 % na pokoj, uvítací přípitek a pozornost na rozloučenou. Den nástupu: denně kromě soboty. 7x ubytování s polopenzí, wellness program: konzultace s vedoucí wellness při výběru procedur dle přání a potřeb klienta, procedury v hodnotě 2.300 Kč, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpool 7:00-22:00 hod. Bonus: 1x káva nebo čaj, 1 hodina bowlingu - sleva 50 % na pokoj, uvítací přípitek a pozornost na rozloučenou. Den nástupu: denně kromě soboty.
Speciální nabídka
Celodenní vstup do bazénu a whirlpoolu, zapůjčení hotelového županu po celou dobu pobytu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Dětská cena na přistýlce zahrnuje ubytování, stravování dle programu dospělých osob a vstup do bazénu (nezahrnuje procedury a další služby). Možný pobyt se psy (menší rasy).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...