Vyhledávání zájezdu
Amazing Ngapali Resort - Myanmar

Amazing Ngapali Resort

Myanmar

, Hotel starstarstarstarAmazing Ngapali Resort

Počet termínů:

18 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY DO YANGONU

2. den YANGON
Přílet do Yangonu, transfer do hotelu, ubytování.

3. den YANGON – THANDWE
Snídaně. Fakultativní prohlídka Yangonu včetně největší zlaté pagody na světě – pagody Shwedagon. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Thandwe, po příletu transfer do letoviska Ngapali. Ubytování v hotelu. Nocleh.

4. - 4. den NGAPLI
Snídaně. Pobyt u moře, individuální program s možností využití fakultativních výletů, zapůjčení kol, vodní sporty apod.

9. den THANDWE – YANGON – BANGKOK – PRAHA
Snídaně, odlet do Yangonu a následně do Prahypřes Dubaj.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha – Yangon – Praha včetně letištních tax leteckou přepravu Yangon - Thandwe - Yangon 1x ubytování se snídaní v hotelu 3* v Yangonu 6x ubytování se snídaní v hotelu v Ngapali transfery a asistenci místní partnerské cestovní kanceláře

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

vízum do Myanmaru 1.500,- Kč fakultativní výlety pojištění léčebných výloh v zahraničí spropitné
Úvod

Na nejkrásnější pláži v Myanmaru se nachází Amazing Ngapali Resort, luxusní resort, jež poskytuje svým hostům prostřednictvím tradiční jednoduché architektury osvěžující pocit prostornosti a spříznění s přírodou. Sestává z 49 ubytovacích jednotek zasazených v tropické zahradě jako stvořených k objevování tohoto nedotčeného ráje.

Popis hotelu

Popis

na nejkrásnější pláži v Myanmaru se nachází Amazing Ngapali Resort, luxusní resort, jež poskytuje svým hostům prostřednictvím tradiční jednoduché architektury osvěžující pocit prostornosti a spříznění s přírodou. Sestává z 49 ubytovacích jednotek zasazených v tropické zahradě jako stvořených k objevování tohoto nedotčeného ráje.

Vybavení

recepce, restaurace Zee Phyu Gone s asijskou a evropskou kuchyní, která se pyšní především specialitami z čerstvě ulovených ryb (místní rybáři vyjíždí na moře každý den), bar El Mar s úžasným výhledem na Bengálský záliv, jež je ideálním místem k vychutnání některého z koktejlů v dobré společnosti, lázeňské zařízení Spa Thukha, kde se můžete nechat hýčkat od hlavy až k patě příjemnými masážemi éterickými oleji, vyzkoušet aromaterapii, péči o pleť či jen tak relaxovat, venkovní bazén s barem, 24 hodinový pokojový servis, prádelna, lékař na zavolání, volejbalové hřiště, 18-ti jamkové golfové hřiště v blízkosti resortu, půjčovna kol, možnost pronájmu rybářské lodě, připojení k internetu.

Pláž

písčitá pláž přímo před hotelem

Stravování

snídaně

Vybavení pokojů

Prostorné vily (55 m²) jsou vkusně a pohodlně vybaveny kombinací tradičního dekoru a moderního zařízení individuální klimatizací, satelitní TV, minibarem, zařízením na přípravu čaje a kávy, vysoušečem vlasů a elektronickým trezorem.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...