Vyhledávání zájezdu
Alpské vodopády, soutěsky a Orlí hnízdo - Německo - Bavorské Alpy

Alpské vodopády, soutěsky a Orlí hnízdo

Německo » Bavorské Alpy

, Program starstarstarAlpské vodopády, soutěsky a Orlí hnízdo

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Alpské vodopády, soutěsky a Orlí hnízdo 2018
Ubytování
2x hotel, 2 lůž. pokoje se sociálním zařízením
Katalog 1.den
1. den: odjezd z Prahy ve 23.45 hodin (ČB a po trase dle dohody, svozy od 4 osob: za 300 Kč HK, Pa, z Br za 400 Kč)
Katalog 2.den
2. den: NP Berchtesgaden, výběr z variant: jezero Königssee, nejhlubší a zároveň nejčistší v Německu, srdce národního parku, pro zájemce plavba elektrolodí po „fjordu“s vodopádem, kostelík sv. Bartoloměje, stěna Watzmannu vysoká 2 000 m/ Kehlsteinhaus „Orlí hnízdo“, silnice z r 1939 na Hitlerovu čajovnu a luxusním výtahem na vyhlídku / solný důl se skluzavkou, cesta vorem po solném jezeře, oltář bavorského krále ze soli / solné lázně Watzmann Therme / lanovkou na vrchol Jenner (1874 m)
Katalog 3.den
3. den: Solnohradsko , divoká soutěska Vorderkaserklamm, orchidejová stezka, soutěska Seisenbergklamm, 50 m hluboká
Katalog 4.den
4. den: překrásné soutěsky u Berchtesgadenu: Almbachklamm, mlýn na opracovávání mramorových koulí, barokní poutní kostelík s freskami, Wimbachklamm, vodopády na stěnách, štěrkové moře s vyvěračkou potoka Wimbach, výhledy, přejezd do Rakouska, překrásný vodopád Golling, největší v Rakousku, dojezd do půlnoci

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí. Silnice na Kehlstein může být za nepříznivých povětrnostních podmínek uzavřena a soutěsky mohou být nepřístupné při silných deštích.
Pojištění
V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2 x nocleh se snídaní v hotelu, průvodce, pojištění CK
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, příp. pobytové taxy a vstupné (80 €)
Příplatky
1000 CZK - jednolůžkový pokoj 950 CZK - 2x večeře 112 CZK - komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným autobusem, vybaveným minibarem a přehravačem DVD Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.
Stravování
2x snídaně formou bufetu, večeře za příplatek. Další stravování se řeší v rámci programu, popřípadě na doporučení průvodce.
úvodni popis PROV
Výprava za nejkrásnějšími vodopády a soutěskami na severu Alp. Divoká romantická příroda. Překrásné jezero Königssee. Salcbursko a Bavorsko, národní parky Vysoké Taury a Berchtesgaden

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.