Vyhledávání zájezdu
Alpenhof - Rakousko - Dolní Rakousy - Semmering

Alpenhof

Rakousko » Dolní Rakousy » Semmering

, Hotel starstarstarAlpenhof

Počet termínů:

5 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL ALPENHOF
Kategorie hotelu: ***+
Poloha
hotel Alpenhof je dokonalou symbiózou ticha a klidu na jedné straně a široké nabídky různých aktivit na straně druhé. Atmosféru podtrhuje umístění na krásné, slunné stráni s výhledem na panorama předhůří Alp. Hotel oceňují sportovci, rodiny s dětmi i lidé preferující "pouze" příležitost vychutnávat pohodlí a zázemí, které hotel nabízí.
Lyžování
dva špičkově vybavené lyžařské areály Zauberberg v Semmeringu (1,5 km východně od hotelu) a Stuhleck v Spital am Semmering (4 km západně od hotelu). Téměř 30 km sjezdovek nejvyšší kvality, sáňkařeké dráhy, bobová dráha, dětské areály, osvětlený funpark pro milovníky Freestyle, snowtubing, běžecké stopy, nejdelší noční osvětlená sjezdovka v Evropě na Zauberbergu a další… Půjčovna lyží se skiservisem, lyžařské školy.
Koupání
krytý hotelový bazén.
Vybavení
2 restaurace, bar, letní terasa, vstupní hala s krbem, krytý bazén, sauna, infrasauna, stolní tenis, kulečník, šipky, stolní tenis, malé fitness, dětská herna, volejbalové/nohejbalové hřiště, dětské hřiště a parkoviště.
Balíčky-programy
Víkendový pobyt: 2x ubytování, POLOPENZE, odpolední občerstvení formou polévkového bufetu, 1x láhev sektu na pokoj. 2 denní SKIPASS na lyžařská střediska Zauberberg a Stuhleck (2 libovolné dny za sebou) nebo BEZ SKIPASSU. Pobyt pátek-neděle. Prodloužený víkend: 3x ubytování, POLOPENZE, odpolední občerstvení formou polévkového bufetu, 1x vstup do sauny na 1 hod. 3 denní SKIPASS na lyžařská střediska Zauberberg a Stuhleck (3 libovolné dny za sebou) nebo BEZ SKIPASSU. Pobyt čtvrtek-neděle nebo pátek-pondělí. Pobyt na 4 noci během týdne: 4x ubytování, POLOPENZE, odpolední občerstvení formou polévkového bufetu, 1x vstup do sauny na 1 hod. 3 denní SKIPASS na lyžařská střediska Zauberberg a Stuhleck (3 libovolné dny za sebou) nebo BEZ SKIPASSU. Pobyt neděle-čtvrtek. Pobyt na 5 nocí během týdne: 5x ubytování, POLOPENZE, odpolední občerstvení formou polévkového bufetu, 1x vstup do sauny na 1 hod. 4 denní SKIPASS na lyžařská střediska Zauberberg a Stuhleck (4 libovolné dny za sebou) nebo BEZ SKIPASSU. Pobyt neděle-pátek. Zvýhodněný týdenní pobyt: 7x ubytování, POLOPENZE, odpolední občerstvení formou polévkového bufetu, nápoj na uvítanou, 2x vstup do sauny na 1 hod. 5 denní SKIPASS na lyžařská střediska Zauberberg a Stuhleck (5 libovolných dnů za sebou) nebo BEZ SKIPASSU. Pobyt pátek-pátek nebo neděle-neděle.
Vánoční balíček: 3x ubytování, POLOPENZE (slavnostní bufet 24.12.-26.12.), punč na uvítání, 3x odpolední moučník a káva, 1 láhev sektu při večeři, dárek na pokoji při příjezdu. BEZ SKIPASSU.
Speciální nabídka
Dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Vstup do bazénu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.
Doprava
vlastní vzdálenost z Brna 220 km, z Prahy 380 km
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa: 1,5 € /os/den (od 15 let). Za příplatek lze domluvit i bezlepkovou či bezlaktózovou stravu. Vegetariáni si vyberou z bohatého bufetu. Výjimečně lze domluvit pobyt se psy (poplatek 7 €/den).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...