Vyhledávání zájezdu
Alpenhof - Rakousko - Dolní Rakousy - Semmering

Alpenhof

Rakousko » Dolní Rakousy » Semmering

, Hotel starstarstar

FM


Alpenhof

Počet termínů:

127 termínů / 0 Last minute / 127 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Alpenhof Semmering
Popis
Základní informace

Hotel po rekonstrukci leží na slunné stráni s výhledem na podhůří Alp.

Ubytování

V hotelu naleznete bar, restauraci, bazén, 2 sauny, hernu s kulečníkem, stolním fotbálkem, šipkami, stolním tenisem, volejbalové a nohejbalové hřiště, dětské hřiště (skluzavka, malá lezecká stěna apod.), terasu a parkoviště. Konferenční místnost.

Hotel Alpenhof nabízí 126 komfortních lůžek: 56 dvoulůžkových pokojů z toho 5 rodinných pokojů a 4 vícelůžkové apartmány

Vybavení pokoje: koupelna se sprchovým koutem, WC, TV/SAT, telefon, trezorem. Pokoje v 1. a 2. podlaží disponují balkónem. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Poloha

Steinhaus am Semmering, centrum cca 2 km

Stravování

Stravování formou polopenze nebo plné penze. Jsou zde dvě restaurace (menší s kapacitou 60 míst a větší s kapacitou 83 míst). Součástí menší restaurace je herna, větší má k dispozici bohatě vybavený bar. Prostor větší restaurace se dá rozdělit na dva menší salonky.

Výlety

Železný oř neboli železnice odnepaměti spojovala Vídeň a oblast Semmeringu a RaxAlpen. Ta byla v Semmeringu zapsaná jako světové kulturní dědictví UNESCO. V V minulosti v této oblasti nacházeli vzrušující život nejen umělci a spisovatelé z Vídně. Grandhotely a vily zde tento okouzlující svět včerejška stále připomínají.

Scenérie od alpského průsmyku u Semmeringu až po náhorní plošinu Rax je nyní dějištěm úžasných kulturních zážitků, inspirujících výletů a pravých horských dobrodružství.

Horolezecký les Stuhleck (5 km)

Různé tratě s rozdílnými stupni obtížnosti a prvky zvou k napínavému dobrodružství. Horolezecký les slibuje mnoho zábavy, výzvy, sebepřekonání a získaní nových zkušeností.

Turistická okružní cesta Sonnwendstein (7 km)

Dopřejte si pohled na Rax a Schneeberg z různých okolních vrchů.

Dobrodružství hornictví

Navštivte hornický labyrint a poznejte práci horníků.

Ozubená dráha – Salamander nebo nostalgický parní vlak

Tato ozubená dráha Vás doveze z lázeňského místa Puchberg do horského ráje. Zde na Vás čeká příroda, turistické stezky a krásný výhled.

Bikepark Zau[:ber:]g Semmering

Zde bije srdce bikera vždy rychleji! K dispozici jsou sjezdy všech stupňů. Kola a monster koloběžky Vám zde rádi půjčí. Také můžete navštívit kurz jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Lanovka na Rax

Při svém otevření v roce 1926 byla tato lanovka na horu Rax první lanovkou v Rakousku. Její dnešní moderní obdoba vyveze turisty a milovníky přírody během několika minut až na náhorní plošinu a k hostinci, který je hned vedle horské stanice.

Superbob

Moderní a elegantní – bob sviští z kopce na úseku 960 metrů až 40km/h na dráze s celkem 21 zatáčkami. Bob můžete řídit samostatně nebo ve dvojici. Start i cíl jsou v lyžařském středisku Hirschenkogel s panoramatickým výhledem. Letní i zimní provoz.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Poloha
na okraji města
Vybavení
sauna, restaurace, seminární místnost, parkoviště, bar, dětské hřiště / pokoj , komunikace v AJ, komunikace v NJ, komunikace v CZ / SK, terasa
Pokoje
Pokoj 1+0 - balkon - vybavení: TV, telefon, rádio, Pokoj 2+1 - balkon - vybavení: TV, telefon, přistýlka, rádio, Senior suita - balkon - vybavení: TV, telefon, 2x ložnice, Apartmán pro 2 osoby - balkon u některých pokojů - vybavení: TV, telefon, kuchyň, obývací pokoj, Apartmán pro 4 osoby - balkon u některých pokojů - vybavení: TV, telefon, kuchyň, obývací pokoj
Sport
lanovka na kopce, vnitřní bazén, hřiště na volejbal, hřiště na nohejbal, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, stolní fotbal, stolní tenis, kulečník, dětské hřiště, hřiště na nohejbal, hřiště na volejbal, lanovka na kopce, venkovní bazén

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...