Vyhledávání zájezdu
Aktivně kolem vulkánu Arenal a přírodní rezervace Monteverde - Kostarika

Aktivně kolem vulkánu Arenal a přírodní rezervace Monteverde

Kostarika

, Hotel starstarstarAktivně kolem vulkánu Arenal a přírodní rezervace Monteverde

Počet termínů:

52 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 8 dní, 3* hotel, snídaně

Skupinový zájezd, malá mezinárodní skupinka.
Cenu garantujeme při min. počtu 2 osob.

Možnost prodloužit o pobyt u moře. Prosím, kontaktujte CK.

TRASA: San José / Turrialba / Rafting na řece Pacuare / jizda na koni / jízda na kolech v NP Arenal Volcano / Monteverde / san José

Kostarika je perlou střední Ameriky. Pokud hledáte klid a dobrodružství v nádherné přírodě, je pro Vás Kostarika přímo stvořená. Nenachází se zde mnoho kulturních památek, za to Vás zcela jistě ohromí místní nespoutaná příroda. Uvidíte zde vulkány Poás a Irazú, národní parky La Amistad nebo Tortuguero či pláž Playa del Coco. Nachází se zde i krásná jezera, divoké řeky a úchvatné vodopády a jeskyně. Za prohlídku stojí i kávové a banánové plantáže.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ubytování je zajištěno v kvalitních 2* - 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: San José:

Odlet. Přílet do San José, kde se na letišti setkáte s řidičem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Nocleh.Hotel, snídaně.

2. den: Turrialba / rafting / San Jose:
Brzo ráno odjezd přes Cartago, kolem plantáží s cukrovou třtinou do Turrialba nedaleko San Martin. Váš 28 km dlouhý rafting začíná tady na řece Pacuare. Navečer návrat do San José. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den: San José / Arenal Volcano / jízda na koni: Po snídani odjezd po Pan American Highway do San Ramón a dále přes horské vulkanické pásmo do La Fortuna. Odpoledne vás čeká vyjížďka na koni k vodopádům La Fortuna (70m). Můžete se vykoupat v přírodním jezírku u vodopádů. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: Arenal Volcano / La Fortuna:
Dnes si užijete jízdu na kole v oblasti vulkánu Arenal. Pojedete po staré cestě deštným pralesem, kde uvidíte vulkán i jezero. Celou dobu budete projíždět národním parkem Arenal Volcano. Z rozhledny můžete vidět lávovou erupci. Návrat po hlavní silnici do La Fortuna. Odpoledne individuální volno na prohlídku města. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Arenal / Monteverde:
Odjezd k jezeru Arenal, je to největší jezero s čistou vodou na Kostarice. Pokračovat budete lodí přes jezero a dále po silnici do Monteverde. Individuální volno na prohlídku galerie s kolibříky, továrnu na výrobu sýrů a obchodu s kávou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Přírodní rezervace Monteverde:
Dnes pojedete s průvodcem lanovkou nad přírodní rezervací, kde můžete objevovat nedotčenou místní přírodu. Hojně zde rostou obrovské kapradiny, bambusy a palmy. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Monteverde / San José:
Brzy ráno transfer do San José a dále odlet domů. (Zájezd je možné prodloužit o pobyt u moře v Guanacaste.)
Snídaně.

8. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.