Vyhledávání zájezdu
Ajda - Slovinsko - Moravské Toplice

Ajda

Slovinsko » Moravské Toplice

, Hotel starstarstarstarAjda

Počet termínů:

1081 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL AJDA
Poloha
hotel se nachází v lázeňském městě Moravské Toplice, cca 20 km od hranic s Maďarskem. Zdejší oblast je známá bohatstvím termálních pramenů s "černou vodou". Budova hotelu je spojovací chodbou propojená s lázeňským termálním komplexem Terme 3000 (venkovní i kryté bazény) a se zdravotním centrem Thermalium. Vyznavači aktivní dovolené jistě ocení síť cyklotras, vynikající podmínky pro turistiku a procházky po zdejší krásné přírodě nebo 18ti jamkové golfové hřiště.
Koupání
vnitřní a venkovní hotelové bazény, moderní lázeňský komplex Terme 3000 tvoří uzavřený areál s dvaceti dvěma venkovními a vnitřními bazény o celkové vodní ploše 5.000 m2. V některých bazénech se nachází černá termální voda, která léčí pooperační problémy, revmatismus, dýchací a kožní problémy. K dispozici jsou také tobogány, umělé řeky, vodotrysky, peřeje a sauny.
Vybavení
restaurace, bar, vinárna, společenská místnost, wellness centrum (vnitřní a venkovní bazény, sauny, kadeřnictví, kosmetika, masáže, solárium), fitness, půjčovna kol, parkoviště, WiFi internet. V sousedství hotelu se nachází 18ti jamkové golfové hřiště a tenisové kurty.
Speciální nabídka
Vstup do hotelových bazénů a do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA. 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Zapůjčení županu ZDARMA.
Doprava
vlastní. Z Brna 360 km, z Prahy 520 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,30 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Dětská cena na lůžku platí při ubytování s 1 dospělým na pokoji.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...