Vyhledávání zájezdu
Adventní Hallstatt a Solná komora - Rakousko - Salzbursko - Solná komora

Adventní Hallstatt a Solná komora

Rakousko » Salzbursko » Solná komora

, Hotel starstarstarAdventní Hallstatt a Solná komora

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Užijte si nádherný vánoční čas v romantickém prostředí Solné komory - vánoční zvyky, vůně sušenek, punč, svítící lucerny, tradiční trhy starých řemesel v Hallstattu, Bad Ischlu, Wolfgangský advent, a to vše bez shonu velkých měst, v příjemné předvánoční atmosféře.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím
Doprava
Nástupní a svozová místa zdarma Praha, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Tábor, Benešov, České Budějovice
Strava
kontinentální snídaně
Zájezd zahrnuje
1 ubytování, 1 snídaně, doprava luxusním autokarem, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (120 CZK), jednolůžkový pokoj (650 CZK), večeře 3 chody (350 CZK), vstupné, místní dopravu, fakultativní služby cca 50 EUR, svoz Olomouc (250 CZK)
Program
Den 1
V ranních hodinách odjezd z ČRdo oblasti Solné komory k jezeru Traunsee. Radostné očekávání Ježíška zde pocítí každý. Návštěva Gmundenu , adventní trhy na náměstí, keramická zvonkohra na radnici. Pokračujeme jezerní promenádou k vodnímu zámku Ort, ojedinělá atmosféra, arkádové náměstí s vánoční výzdobou, tradiční adventní trh. Přejezd do císařského městečka Bad Ischl, volno k návštěvě adventních trhů v centru města, možnost koupání ve zdejších termálních lázních Europatherme.

Den 2
Půvabný adventní trh na malebném náměstí v městečku Hallstatt , ležícím u břehů stejnojmenného jezera. Pokračujeme k jezeru Wolfgangsee, tisíce světélek, vysoká svítící lucerna uprostřed jezera, tradiční trhy, to je Wolfgangský advent, který patří k nejkrásnějším v Rakousku. Návštěva St. Gilgen s obří adventní svící, prohlídka rodiště Mozartovy matky. Fakult. plavba po jezeře kolem lucerny do St. Wolfgangu na druhém břehu - živé jesličky, výstava betlémů, kostel sv. Wolfganga se slavným vyřezávaným oltářem. Odjezd do ČR.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.