Vyhledávání zájezdu
Advent - Stockholm - Švédsko

Advent - Stockholm

Švédsko

, HotelAdvent - Stockholm

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Stockholm - transparent 19°C


Popis

Vydejte se s námi v době předvánočního shonu do poklidné severské metropole – Stockholmu. Přestože jde o moderní a dynamické město, na každém kroku pocítíte všudypřítomný severský klid a příjemnou atmosféru starobylého města.

Adventní trhy ve Skansenu probíhají právě v době konání zájezdu.

Stockholm nabízí tolik různých zajímavostí, kolik si jen dokážete přestavit: z muzeí mj. Muzeum bitevní lodi Vasa, Nordické muzeum nebo Muzeum středověkého Stockholmu. Můžete navštívit zoo, akvárium a hlavně Skansen s mnoha typickými švédskými stavbami i zvířaty (mj. i s losy).

Program

1. den: Odlet z Prahy do Stockholmu. Transfer na hotel. K největším atrakcím Stockholmu patří lanovka Skyview, která se šplhá po hale Globen až na vrchol, odkud je krásný výhled na město. I večer.

2. den: Během dalších dnů si prohlédneme staré město – Gamla Stan, katedrálu Storkirkan, reprezentativní královský palác Kungliga Slottet, parlament Riksdagen a budovu opery. Stockholm nabízí tolik různých zajímavostí, kolik si jen dokážete přestavit: z muzeí mj. Muzeum bitevní lodi Vasa, Nordické muzeum nebo Muzeum středověkého Stockholmu. Můžete navštívit zoo, akvárium a hlavně Skansen s mnoha typickými švédskými stavbami i zvířaty (mj. i s losy).

3. den: Symbol Stockholmu – radnice z červených cihel – Stadhuset. Třešničkami na dortu jsou Zlatý sál, kde se každoročně koná slavnostní večeře po udělení Nobelových cen a pohled na celý Stockholm z vyhlídkové věže radnice. Malý ostrůvek Riddarholmen, kde uvidíme kostel Riddarholmskyrkan. Nezapomeneme ani na procházku pěší zónou Drottingsgatan. Večer si zpestříme návštěvou Icebaru – víte, jak chutná vodka ze skleničky vyrobené z ledu?

4. den: Podle aktuálních letových časů odlet ze Stockholmu do Prahy.

Minimální počet účastníků
8

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.