Vyhledávání zájezdu
Advent Drážďany, Míšeň a Lipsko, festival štol a Gondwanaland - Německo - Sasko

Advent Drážďany, Míšeň a Lipsko, festival štol a Gondwanaland

Německo » Sasko

Drážďany, Hotel starstarstarAdvent Drážďany, Míšeň a Lipsko, festival štol a Gondwanaland

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Advent Drážďany, Míšeň a Lipsko, festival štol a Gondwanaland 2017
Ubytování
1x hotel u Míšně, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
Katalog 1.den
1. den: odjezd z Prahy v 7 h, přejezd, DRÁŽĎANY, prohlídka obnoveného centra města a všudypřítomná adventní atmosféra, nově zrekonstruovaný chrám Frauenkirche, renesanční zámek, Rezidenční zámek, 450 let staré sbírky, možnost návštěvy - např. klenotnice (Grünes Gewölbe a Neues Grüne Gewölbe), světově proslulá galerie Zwinger s významnými uměleckými sbírkami (Rafael - Sixtinská Madona, Dürer, sbírky z období impresionismu a postimpresionismu (Gauguinovy Tahiťanky), Brühlská terasa, nákupní třída Pragerstrasse a moderní architektura, ve čtvrti Neustadt socha Augusta Silného a Japonský palác, vánoční trhy, festival vánočních štol Stollenfest – velkolepý průvod v historických krojích a největší vánoční štola, průvod historických postav v čele se saským kurfiřtem Augustem Silným a jeho milenkou hraběnkou z Coselu
Katalog 2.den
2. den: MÍŠEŇ, starobylé město saských vévodů s hradem Albrechtsburg a světoznámá míšeňská porcelánka – návštěva ukázkové dílny s výrobou „bílého zlata“ z Míšně, LIPSKO, fantastický exotický park Gondwanaland – zoologická a botanická zahrada v jednom, tropické pralesy jižní polokoule a exotická zvířata, dále prohlídka města, Panometer s pohledem na potopený Titanic (arch. Asisi) velké adventní trhy, návrat do Prahy do půlnociCK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v adventních místech.
Pojištění
V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1x hotel se snídaní, průvodce
Základní cena nezahrnuje
pojištění a vstupné (35 EUR)
Příplatky
500 CZK za jednolůžkový pokoj

84 CZK komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným autobusem vybaveným přehravačem DVD, o přestávkách možnost občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč)
Stravování
1x snídaně formou švédského stolu, lze dokoupit večeře za 450 CZK
úvodni popis PROV
Zážitkový adventní víkend. Drážďany, památky, vánoční trhy, veselý festival štolo s obří vánočkou a historickými postavami, dále porcelánka v Míšni, svět tropických pralesů Gondwanaland a velké vánoční trhy v Lipsku.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.