Vyhledávání zájezdu
Adamantino - Česká republika - Zlínský kraj

Adamantino

Česká republika » Zlínský kraj

Luhačovice, Hotel starstarstarAdamantino

Počet termínů:

197 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Luhačovice - Hotel ADAMANTINO
Poloha
v těsné blízkosti Luhačovické přehrady, v obci Luhačovice - Pozlovice V Luhačovicích jsou čtvrté největší lázně v Česku a největší na Moravě. Léčí se zde především lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávením a obezitou. Lázně vděčí za svůj věhlas především minerálním pramenům. V Luhačovicích vyvěrá 6 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem Luhačovských lázní je pramen Vincentka. Nejstarší písemná zmínka o Luhačovicích pochází z roku 1412, na město byly povýšeny teprve 3. června 1936. Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukrářství. Do Luhačovic se dnes nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí lidí turisticky, sportovně i společensky založené. Pro turistiku jsou v Luhačovicích vytvořeny speciální okruhy po okolí s přírodní scenérii.
Vybavení ubytovacího zařízení
nonstop recepce, hotel. trezor, restaurace, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, bar, prodejna suvenýrů, venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol a sportovních potřeb, pro děti – postýlka, herna, hry k zapůjčení, nové venkovní hřiště; aquacentrum (bazén, whirlpool, sauna, wellness centrum - masáže, inhalace, zábaly, kosmetika, relaxační zóny), parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1-3lůžkové pokoje Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, samostatné WC), TV-SAT, telefon, balkón s výhledem na přehradu (většina pokojů), Wi-Fi (zdarma). 3lůžkové pokoje (cena na vyžádání).
Stravování
snídaně (bufet), polopenze (večeře - servírovaná (výběr ze 2 menu - polévka+hl. jídlo), v den příjezdu jednotné menu), za příplatek možnost plné penze (oběd - servírovaný (výběr ze 2 menu - polévka+hl. jídlo).
Sport a volný čas
Sport: biliár, stolní tenis, tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, dětské hřiště, jízda na koních, in-line bruslení, cykloturistika, lanové centrum, aquapark.
Cena zahrnuje
2x, 3x, 4x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu, využití venkovních posilovacích strojů, parkování
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...